Találatok száma: 1139 db

Óvodás ballagás

2019. June 1., Saturday

Ötödik éve köszöntik közösen a nyarat

Nagyjából másfélszáz vendég érkezett a környei Művelődési Házba május 30-án az Idősek Napközi Otthonának nyárköszöntő rendezvényére
2019. May 31., Friday

Jó hír a pecásoknak

A Nébih tájékoztatja a horgászokat, hogy 2019. május 31-én, azaz pénteken éjfélkor véget ér számos halfaj ez évi fajlagos tilalmi ideje
2019. May 31., Friday

Drága telefonhívás

Egy hölgy tett feljelentést a Tatabányai Rendőrkapitányságon 2019. május 23-án
2019. May 28., Tuesday

Választottunk

Szákszenden 1195 fő szavazhatott, akik közül 412-en jelentek meg a szavazókörben, ez 34,48%-os részvételi arány
2019. May 27., Monday

Vöröshagyma a kukába

A megyében 2018-ban összesen 49 ezer kg jelöletlen zöldség és gyümölcs terméket vontak ki a forgalomból és semmisítettek meg
2019. May 21., Tuesday

Somló ismét a múzeumban

Április végén nyílt meg az a kiállítás a tatai Német Nemzetiségi Múzeumban, amelyen Vértessomló mutatkozik be
2019. May 18., Saturday

Még egy hét

Mintegy 210 ezer egyéni vállalkozó, több mint 83 ezer őstermelő és áfafizetésre kötelezett magánszemély juttatta el szja-bevallását a NAV-hoz
2019. May 15., Wednesday

Vendégségben a múzeumban

2019. May 17., Friday

Elsőként Vértessomlóra érkezett meg a Megyezászló

Kellemes, a vártnál kedvezőbb időjárás kísérte a XX. Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok szabadtéri programjait
2019. May 13., Monday

Falunap

2019. May 12., Sunday

Vizsgáljak az ólomtartalmat

Kiváló minőségű a csapvíz az ország legnagyobb részén, ami azonban nemcsak ásványi anyagokat, hanem káros szennyezőanyagokat is tartalmazhat
2019. May 13., Monday

Ötödével nőttek a zöldségárak

Áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 3,9%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2019. May 13., Monday

Polgármesterek az elkerülő út mellett

Környével együtt kilenc polgármester tett támogatói nyilatkozatot a falu tehermentesítése
2019. May 10., Friday

Ne hagyja veszni!

Gyermekek gyógyítására és állatmenhelyekre szánják a legtöbben adójuk 1+1 százalékát
2019. May 10., Friday

Pecás tilalom

Ebben az évben a ponty fogási tilalmi ideje május 2-án (szerda) vette kezdetét, és egészen május 31-én (péntek) éjfélig tart
2019. May 8., Wednesday

Ön is jelölhet a Prima díjra!

A VOSZ megyei szervezete ebben az évben is meghirdeti a Komárom-Esztergom Megyei Prima Díjat
2019. May 7., Tuesday

Köszöntjük az édesanyákat!

Hogyha minden csillag csupa gyémánt volna
2019. May 5., Sunday

Majális

A vértessomlóiak számára május elseje nem csupán a tavasz ünnepe, hiszen 1734-ben ezen a napon érkezett ide 21 család Németországból
2019. May 2., Thursday

Május 1.

Százhuszonkilenc éve, 1890-ben ünnepelték először május 1-jét, amely egy évszázadon át volt a munkások nemzetközi ünnepe
2019. May 1., Wednesday

Kézben a papíralapú tervezetek

Április 30-áig a NAV nyilvántartásában szereplő címre kapták meg a papíralapú adóbevallási tervezetet azok, akik kérték a postázást
2019. May 1., Wednesday

Somló a múzeumban

Októberig látogatható a tatai Német Nemzetiségi Múzeumban az a kiállítás
2019. April 27., Saturday

Vészesen fogyunk

Az előzetes adatok szerint 2019 első két hónapjában a születések száma 5,1%-kal kevesebb, a halálozásoké 11%-kal több volt
2019. April 27., Saturday

Somló a múzeumban

2019. April 26., Friday

Javult a termékek minősége

A húsvét hétfőig tartó tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzést ez évben is elrendelte az Agrárminisztérium
2019. April 25., Thursday