Találatok száma: 1280 db

Felhívás

A rendőrség felvételt hirdet hivatásos állományába
2021. May 13., Thursday

Még kevesebbet ér a forint

2021. áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 5,1%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2021. May 12., Wednesday

Tour de Hongrie

Május 12-én Siófokról indul és május 16-án Budapesten ér véget Magyarország legnagyobb kerékpáros eseménye
2021. May 11., Tuesday

Tájékoztató

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy Vértessomlón 2021. május 20-án mobilizált ügyfélszolgálat működik
2021. May 10., Monday

Lomtalanítás!

Értesítjük Vértessomló Tisztelt lakosságát, hogy az NHSZ Vértes Vidéke Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. 2021. május 31-én lomtalanítást végez
2021. May 10., Monday

Nyitnak

Megjelent a közművelési intézmények, közösségi színterek újranyitását szabályozó kormányrendelet
2021. May 8., Saturday

Újabb enyhítések

Hétfőtől, május 10-től az óvodások és iskolások testnevelés óráit és szakköreit tarthatják sportlétesítményben, uszodában, edzőteremben
2021. May 7., Friday

Kevesebben vagyunk, mint egy éve

Idén márciusban 16 379 fő vesztette életét
2021. May 6., Thursday

Elismerések Szent Flórián Napja alkalmából

Környe Község Önkormányzatának nevében részesített tűzoltókat Szent Flórián Napja alkalmából elismerésben
2021. May 5., Wednesday

Ezek a jelenlegi szabályok

A védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára megnyíltak a vendéglátóhelyek belső terei
2021. May 3., Monday

Köszöntjük az édesanyákat

Köszöntjük az édesanyákat
2021. May 2., Sunday

A munka ünnepe

Május elsejét 1882 óta ünnepeljük
2021. May 1., Saturday

Nagy segítség kistelepüléseknek

Nyolc év alatt majdnem 650 millió forint értékben érkezett különböző pályázati forrásokból támogatás Vértessomlóra
2021. April 30., Friday

Pályázatok-projektek 2021.

Nyolc év alatt majdnem 650 millió forint értékben érkezett különböző pályázati forrásokból támogatás Vértessomlóra
2021. April 29., Thursday

Szombattól már így lehet buszozni

Visszatér az első ajtós felszállás és a fedélzeti jegyértékesítés a Volánbusz járatain május 1-jétől.
2021. April 28., Wednesday

Tovább emelkedtek az árak

Márciusban 3,7%-kal nőttek az árak az előző év azonos hónapjához képest
2021. April 27., Tuesday

Élet a pandémia alatt

A Vértessomlói Német Nemzetiségi Óvodában az élet nem szokványos fordulatot vett, mióta a koronavírus megjelent a világban
2021. April 23., Friday

Földünk napja

1970. április 22-én 25 millió amerikai emelte fel szavát a természetért Denis Hayes amerikai egyetemista kezdeményezésére
2021. April 21., Wednesday

A tisztább környezetért

Hétvégén szervezte meg szemétgyűjtési akcióját a Pro Vértes Nonprofit Zrt.
2021. April 19., Monday

Nyitnak …

A Magyar Közlönyben megjelentek a koronavírus-járvány elleni védekezéssel összefüggő kormányrendeletek
2021. April 16., Friday

Tájékoztató - Változtatási tilalomról

Változtatási tilalomról
2021. April 15., Thursday

Tájékoztató

Községi zárlat feloldása
2021. April 15., Thursday

Nyitnak az intézmények

Április 19-től csak az óvodák és az általános iskolák alsó tagozatos osztályai indulnak
2021. April 14., Wednesday

Gazdálkodók figyelmébe

Április 7-én megnyílt az egységes kérelem benyújtását lehetővé tévő elektronikus felület a Magyar Államkincstár e-ügyintézési oldalán
2021. April 11., Sunday

Csak írásbeli érettségi lesz

A miniszterelnök a Kossuth Rádió péntek reggeli műsorában jelentette be a változást
2021. April 9., Friday