Találatok száma: 1114 db

Pünkösd

Pünkösd napját a keresztény világ vasárnap, a húsvét utáni ötvenedik napon ünnepli
2020. May 31., Sunday

7 fertőzöttel nőtt a megyei covidosok száma

A koronavirus.gov.hu kormányzati tájékoztató oldal adatai alapján május 27-ről május 28-ra héttel nőtt megyénkben regisztrált fertőzöttek száma
2020. May 29., Friday

Ismét megtarthatók a szabadtéri rendezvények

A Magyar Közlöny szerdai számában megjelent rendelet szerint a „szabadtéri rendezvény helyszínén való tartózkodás megengedett”
2020. May 28., Thursday

Mind kevesebb fertőzött

Változatlanul alacsony az új igazolt koronavírusos megbetegedések száma az egész ország területén
2020. May 28., Thursday

Indulnak a szűrővizsgálatok

A hétfői napon, Magyarországon 430 embert kezeltek kórházban, közülük 30-an vannak lélegeztetőgépen
2020. May 25., Monday

Visszaáll a rend

A tizenkilenc megyében 2020. május 25-től visszaáll a megszokott ügyintézési rend
2020. May 23., Saturday

Nyithatnak az óvodák

Az óvodák és a bölcsődék vidéken május 25-től, a fővárosban pedig június másodikától visszatérnek a normális működési rendhez
2020. May 21., Thursday

Ismét végez óracserét és új bekötést az ÉDV

A Vízmű ismét végez helyszíni munkálatokat a kijárási korlátozás enyhítése okán
2020. May 20., Wednesday

Időpontfoglalás nélkül is lehet okmányügyeket intézni

A védelmi intézkedések betartása mellett fokozatosan bővül a személyes ügyintézés lehetősége a közigazgatásban
2020. May 18., Monday

Sváb gyökerekkel érkezett az új jegyző

Új jegyző irányítja a Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatalt és Várgesztesi Kirendeltségét
2020. May 17., Sunday

Újabb 11 beteget regisztráltak, 195 a fertőzöttek száma

A május 17-én reggel a koronavirus.gov.hu-n közzétett adatok szerint 11 újabb fertőzött beteget regisztráltak
2020. May 17., Sunday

Tájékoztató

Tájékoztató a 191/2020. (V.8.) Korm. rendelet szerinti veszélyhelyzet alatti engedélykötelezettségről
2020. May 15., Friday

Felhívás

10 hónapos, szakképesítést adó rendőr szakképzés indul
2020. May 13., Wednesday

Drágábban vásárolunk

2020. áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 2,4%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2020. May 12., Tuesday

Vírushelyzet

A hétfő reggeli adatok szerint 5 újabb koronavírusos beteget regisztráltak Komárom-Esztergom megyében
2020. May 11., Monday

Időpontváltozás

Több városban is „karantén-koncertet” adott Sági Richárd és három növendéke
2020. May 9., Saturday

Vértessomló is részt vesz a programban

Komárom-Esztergom megyében 22 település, köztük Vértessomló is részt vesz az országos reprezentatív szűrővizsgálatban
2020. May 8., Friday

Vigyázat, unokázós csalók!

A megelőzés lehetőségeire hívják fel a figyelmet a rendőrök Komárom-Esztergom megyében
2020. May 6., Wednesday

Tájékoztató

A vértessomlói óvodások szüleinek
2020. May 4., Monday

Hétfőtől más lesz az élet

A járvány elleni védekezés május 4-én kezdődő új szakaszában sok új intézkedést vezettek be
2020. May 3., Sunday

Változott az ellátási rend a kórházban

A tatabányai Szent Borbála Kórház fekvőbeteg-ellátó osztályán zárlatot járóbeteg-szakrendelés szüneteltetését rendelte el
2020. April 29., Wednesday

Jó szívvel munkába!

TOP-3.1.1-16-K01-2017-00003
2020. April 29., Wednesday

Teljesen bezárt a kórház

A fekvőbeteg-osztályain elrendelt zárlat mellett a járóbeteg-szakrendeléseket is beszüntették a tatabányai Szent Borbála Kórházban
2020. April 29., Wednesday

Tájékoztató

Az ÉDV Zrt. értesíti a fogyasztókat, hogy szünetelteti a vízmérők leolvasását
2020. April 28., Tuesday

Közel 100 megyei fertőzött

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. April 28., Tuesday