Találatok száma: 1139 db

Panasza van?

Megjelent a Panasza van? Segítünk! című fogyasztóvédelmi kiadványsorozat új, 7. és 8. füzete
2019. September 7., Saturday

Tavaly hárman haltak meg

Az ország több pontján megkezdődött a szüret, egyes helyeken már a mustot érlelik
2019. September 5., Thursday

Balesetmegelőzés az iskolákban

Megállapodást kötött a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a megyében működő Tankerületi Központokkal
2019. September 3., Tuesday

Kitüntették a polgármestert

A hősi múltra és elődeikre emlékeztek vasárnap a vértessomlói és várgesztesi nyugdíjas bányászok ünnepségén
2019. September 2., Monday

Megkezdődött a bányászok ünnepségsorozata

Négynapos, nagyszabású rendezvénysorozat kezdődött csütörtök délután a szabadtéri színpadnál
2019. August 30., Friday

Tovább fogyunk

Az előzetes adatok szerint 2019. első félévében a születések száma 2,8 százalékkal kevesebb, a halálozásoké 1 százalékkal több volt
2019. August 28., Wednesday

Az édesapákért imádkoztak

Az édesapákért imádkoztak szombaton országszerte az 1Úton nemzetközi zarándoknap résztvevői
2019. August 25., Sunday

Még lehet pályázni

Augusztustól újabb pályázati lehetőség érhető el a vállalkozók számára
2019. August 23., Friday

Választunk!

Péntekig befejeződik az október 13-ai önkormányzati és nemzetiségi választásról szóló értesítők postázása
2019. August 22., Thursday

Szent István napja a nyugdíjasházban

Hagyományosan a nyugdíjas közösségi házban találkoztak nemzeti ünnepünk délutánján a helyi és várgesztesi nyugdíjas bányászok
2019. August 21., Wednesday

Ünnepelünk és emlékezünk

Szent István király napja az egyik legrégebbi magyar ünnepnap
2019. August 19., Monday

Kegyelettel emlékeztek papjaikra

Vértessomlói és várgesztesi hívők gyülekeztek a vasárnapi misét követően a somlói temetőben
2019. August 19., Monday

Ügyeljünk kedvenceinkre!

Az augusztus 20-i nemzeti ünnepet várhatóan az ország számos településén tűzijátékkal teszik emlékezetessé az ünneplők
2019. August 17., Saturday

Magyarország Tortája

A cukrász szakma immáron tizenharmadik alkalommal tiszteleg hazai ízekkel nemzeti ünnepünk előtt
2019. August 15., Thursday

Újabb trükk

Egyik legújabb trükkös módszer, hogy telefonon végrehajtásra hivatkoznak, majd annak gyors elintézésére utaltatnak át pénzt a csalók
2019. August 15., Thursday

Hőségriasztás!

Életbe lépett az országos tisztifőorvos által elrendelt hőségriasztás. A másodfokú intézkedés ma 0 órától hétfő éjfélig lesz érvényben
2019. August 10., Saturday

Lesz még hosszú hétvége

Ezen a héten egy nappal többet kell dolgozni, viszont cserébe, mivel augusztus 20-a keddre esik, az augusztus 19-e pihenőnap lesz
2019. August 8., Thursday

Voltak hiányosságok

A kormányhivatal szakemberei kiemelten figyelnek a vendéglátóhelyekre, valamint a szünidőre való tekintettel a táborok, kalandparkok, fesztiválok ellenőrzésére
2019. August 6., Tuesday

Mind drágábbak a lakások

2018-ban az eladott lakások 5,6%-a volt új építésű. 2019 I. negyedévében ez az arány 3,3%-ot ért el
2019. August 1., Thursday

Ismét választunk!

Október 13-ára írta ki a magyarországi önkormányzati választásokat Áder János köztársasági elnök
2019. July 29., Monday

Hogy nyugodt legyen üdülése

Felmérések szerint egy betörő 5 percig kockáztatja a lebukást
2019. July 24., Wednesday

Vadveszély!

Közeleg az őznász időszaka, amely július utolsó harmadától, augusztus közepéig, végéig tart
2019. July 22., Monday

Drágulás

Júniusban a fogyasztói árak átlagosan 3,4%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál.
2019. July 18., Thursday

E-ügyintézés a járási hivatalokban

2018. január 1-jén hatályba léptek az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény
2019. July 16., Tuesday

Hat kiló a kukába

Tudta, hogy évente mintegy 6 kg zöldséget és gyümölcsöt dobunk ki fejenként, sokszor csupán esztétikai okokból?
2019. July 11., Thursday