Találatok száma: 1139 db

Drónokkal is figyelik

Komárom-Esztergom megyében öt drón is segíti a parlagfűvel szennyezett területek felderítését
2019. July 10., Wednesday

Sarlós Boldogasszony napja

A Vértessomlóra telepített hívek 1734. szeptember 7-én fényes körmenetben vitték a Szűz Anya kegyképét a magyaróvári kapucinusok templomából a településre
2019. July 8., Monday

Búcsú 2019

Búcsú 2019
2019. July 7., Sunday

Óvatosan a buliban!

Ha nyár, akkor fesztiválok, koncertek, falunapok, települési rendezvények sora érkezik egymást követően
2019. July 6., Saturday

Szúnyogirtás

Az elmúlt héthez hasonlóan a következő napokban is teljes intenzitással zajlik az országos szúnyoggyérítési program
2019. July 2., Tuesday

A szabadtéri tűzgyújtás szabályai

Fokozott tűzveszély alakul ki a kánikula és a csapadékmentes időjárás ideje alatt
2019. June 29., Saturday

Előzze meg a vízi balesetet!

A nyár, főként a nagy meleg, a vízpart mellé csábítja a fürdőzni vágyókat
2019. June 29., Saturday

Még többen dolgoznak

A 2019. március–májusi időszakban a foglalkoztatottak átlagos létszáma 4 millió 500 ezer fő volt
2019. June 29., Saturday

Fogyunk

Az előzetes adatok szerint 2019 első négy hónapjában a születések száma 2,7%-kal kevesebb, a halálozásoké 0,8%-kal több volt, mint 2018-ben
2019. June 28., Friday

Kemény pénzeket fizethet!

Szigorodott a szabályozás, megszűnt a július 1-jei „türelmi idő” a parlagfű elleni védekezésben
2019. June 24., Monday

A színjátszók is bemutatkoztak

A „Vendégségben a múzeumban” című áprilisi kiállításmegnyitón a Német Nemzetiségi Tánccsoport szórakoztatta a jelenlévőket
2019. June 22., Saturday

Új riasztási rendszer

Változott a heves zivatar riasztás és figyelmeztetés kritériuma a Meteorológiai Szolgálatnál
2019. June 21., Friday

Biztonságban a szünidő alatt

A tanév befejezésével a gyerekek nyakába rengeteg szabadidő szakad, amit fontos, hogy hasznosan és biztonságban töltsenek el
2019. June 19., Wednesday

Diákmunka

Idén több mint ezer tanuló nyári foglalkoztatását támogatja a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
2019. June 17., Monday

Szárnyat bontottak a diákok

25 végzős diák számára szólt utolsó alkalommal a csengő június 15-én
2019. June 16., Sunday

Ballagás az iskolában

2019. June 15., Saturday

Ne hagyj az autóban!

Idén nyáron is folytatódik a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) „Ne hagyj az autóban!” elnevezésű matricakampánya
2019. June 13., Thursday

Óvatosan az utakon!

Az ORFK-OBB tanácsa az, hogy aki nehezen viseli a meleget, ebben az időszakban – ha teheti – lehetőleg ne induljon útnak
2019. June 13., Thursday

Hőségriadó

Harmadfokú hőségriasztást rendel el az országos tiszti főorvos vasárnap éjfélig
2019. June 13., Thursday

Vendégségben a múzeumban

2019. June 21., Friday

Hurrá, nyaralunk!

Ahhoz, hogy a külföldi nyaralás tényleg felhőtlen legyen, nem árt tisztában lenni pár egyszerű szabállyal
2019. June 12., Wednesday

Sportnap

Egész nap, több játéktéren is pattogott a labda Vértessomlón június 8-án
2019. June 9., Sunday

Sportnap

Egész nap, több játéktéren is pattogott a labda Vértessomlón június 8-án
2019. June 8., Saturday

Indul a nyaralási szezon

Sajtótájékoztató keretében ismertették az Európai Egészségbiztosítási Kártya szerepét
2019. June 6., Thursday

Pogácsa, pénzérme és sok-sok élmény a tarisznyában

Pogácsa és pénzérme volt a kékfestő anyagból készült tarisznyában
2019. June 2., Sunday