Találatok száma: 1280 db

Nyitnak az E.ON ügyfélszolgálati irodái

Jövő hétfőtől nyitnak az E.ON központi személyes ügyfélszolgálati irodái, így a tatabányai is
2020. July 1., Wednesday

Nyári diákmunka

Az előző évekhez hasonlóan, 16 és 25 év közötti diákokat várnak minden megyei járás foglalkoztatási osztályain
2020. June 27., Saturday

Megszűnik az illeték

Az örökhagyó testvére által megszerzett örökrész és az ajándékozó testvére által megszerzett ajándék illetékmentessé válik a jövőben
2020. June 27., Saturday

A Művelődési Ház is megújult Vértessomlón

Június 24-én újabb nemzeti színű szalag átvágására került sor, ezúttal a Művelődési Ház udvarán
2020. June 26., Friday

Módosult az építési szabályzat!

2020. June 26., Friday

Fél évvel meghosszabbodnak a lejárt okmányok

A kormány 180 nappal meghosszabbította a veszélyhelyzet ideje alatt lejárt, vagy annak megszűnését követően 15 napon belül lejáró okmányok érvényességét
2020. June 24., Wednesday

Marad az e-recept

Az Országgyűlés döntése értelmében a veszélyhelyzet megszűnését követően is - időkorlát nélkül - megmarad az e-receptek egyszerűsített kiváltási módja
2020. June 23., Tuesday

Búcsú a társaktól, óvónénitől

Viszlát csodás mesevilág – szólt az ének a 17 kis ballagónak pénteken a Vértessomlói Német Nemzetiségi Óvodában
2020. June 21., Sunday

Ballagás az óvodában

2020. June 19., Friday

Vége, és mégsem

A Magyar Közlönyben éjfél előtt megjelent a veszélyhelyzet megszűntetéséről szóló rendelet
2020. June 18., Thursday

Tájékoztató a jóléti támogatásokról

Az alábbi összeállítás a legfontosabb változásokról szól
2020. June 16., Tuesday

Ballagás 2020

2020. June 13., Saturday

Rendhagyó ballagás

A járványveszély miatt más-más módon próbálják ünnepélyessé tenni a végzős diákok búcsúztatását a településeken
2020. June 15., Monday

Egymásra épülő projektek Vértessomlón

Majdnem 29 millió forint értékű támogatás érkezett Vértessomlóra az elmúlt időszakban a Magyar Falu Program három keretének köszönhetően
2020. June 13., Saturday

Magyar Falu projektzáró

Majdnem 29 millió forint értékű támogatás érkezett Vértessomlóra
2020. June 12., Friday

Balesetmegelőzési tanácsok a nyárra

A megyei Rendőr-főkapitányság okozott óvatosságra inti a járművezetőket, a kerékpárosokat és a gyalogosokat egyaránt.
2020. June 12., Friday

Módosul a kutak engedélyezési eljárása

A türelmi idő meghosszabbítása a házi vízigényt kielégítő és a mezőgazdasági öntözési célú fúrt kutakra egyaránt vonatkozik
2020. June 10., Wednesday

Még nincs vége!

Meghalt két idős, krónikus beteg és hárommal, 4017-re emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon
2020. June 9., Tuesday

Magyar Falu Program

2020. June 9., Tuesday

Meghívó

Földtulajdonosi gyűlésre
2020. June 8., Monday

Nyitnak a NAV-ablakok

A NAV-ablakok 2020. június 8-ától a megszokott nyitvatartási időben várják az ügyfeleket
2020. June 8., Monday

Kötelező a maszkviselés!

A korlátozások enyhítésével is fontos betartani a szabályokat, többek között a maszkviselést
2020. June 6., Saturday

Jövő évtől tilos az avar és a kerti hulladék égetése

A módosítás célja a levegő minőségének javítása, ezáltal a lakosság egészségének védelme
2020. June 5., Friday

Tájékoztató!

Az E-on Zrt megbízásából a GTS Investment Kft. végzi a kis- és középfeszültségű hálózatok gallyazási és nyiladék tisztítási munkáit
2020. June 5., Friday