Vértessomló

Rendezvények

Népszerű rendezvények

2020. March 8., Sunday 15:00

Nőnap

Nyugdíjas Szakszervezet rendezésében
Bővebben
2020. March 13., Friday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2020
Bővebben
2020. April 4., Saturday 15:00

Kézműves kuckó

Tojásfestés, tojáskiállítás
Bővebben
2020. April 12., Sunday 14:00

Húsvét - Tojásgurítás

Húsvét - Tojásgurítás 2020
Bővebben
2020. April 15., Wednesday 15:00

Véradás

Bővebben
2020. May 9., Saturday 09:00

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok 2020
Bővebben
2020. June 5., Friday 09:00

Óvodai Ballagás

Óvodai Ballagás 2020
Bővebben
2020. June 13., Saturday 09:00

Iskolai Ballagás

Iskolai ballagás 2020
Bővebben
2020. June 14., Sunday 10:00

Úr napja

Úr napja 2020
Bővebben
2020. June 18., Thursday 09:00

Iskolai évzáró

Iskolai évzáró 2020
Bővebben
2020. July 5., Sunday 09:00

Búcsú, felvonulás a zarándokokkal a Kegytemplomhoz

Búcsú, felvonulás a zarándokokkal a Kegytemplomhoz
Bővebben
2020. July 27., Monday 00:00

Nyári néprajzi, napközis tábor

Nyári néprajzi, napközis tábor 2020
Bővebben
2020. July 30., Thursday 15:00

Véradás

Bővebben
2020. August 3., Monday 00:00

Nyári néprajzi, napközis tábor

Nyári néprajzi, napközis tábor 2020
Bővebben
2020. August 15., Saturday 10:00

1Úton zarándoklat

1Úton zarándoklat 2020
Bővebben

Találatok száma: 34db
March

8 Nőnap

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

13 Emlékműsor

  • Időpont: Friday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
April

4 Kézműves kuckó

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

12 Húsvét - Tojásgurítás

  • Időpont: Sunday 14:00
  • Helyszín: Tojásgurító, Templom

15 Véradás

  • Időpont: Wednesday 15:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
May

9 Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Közterület, Sportpálya, Templom, Művelődési Ház
June

5 Óvodai Ballagás

  • Időpont: Friday 9:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

13 Iskolai Ballagás

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Általános Iskola

14 Úr napja

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom, Templomkert
További hírek
2020. January 31., Friday 06:40

Kifogyhatatlan szorgalommal ír

Egyszerűség, sokszínűség és rendkívüli termékenység ezekkel a gondolatokkal mutatta be Berki Béláné csütörtök délután Horváth Szabolcsot
Bővebben
2020. January 28., Tuesday 06:04

Többen házasodtak

61 979 pár kötött házasságot, ez jelentősen, 27%-kal, 13 253-mal több az egy évvel korábbinál
Bővebben
2020. January 26., Sunday 18:16

Sváb Kupa: a Kecskéd vezet

Környén rendezték meg a Sváb Kupa teremlabdarúgó torna 18. sorozatának második állomását január 25-én
Bővebben
2020. January 26., Sunday 18:13

VIII. Vértes Kupa

Jócskán megmozgathatták magukat a térség ifjú labdarúgói a hétvégén Vértessomlón
Bővebben
2020. January 24., Friday 20:59

Megkerült a kamera

Az elmúlt év őszén vették észre Vértessomlón, hogy az egyik külterületi kamerát eltávolította valaki
Bővebben
2020. January 19., Sunday 13:03

Elstartolt a Sváb Kupa

A Sváb Kupa elnevezésű teremlabdarúgó torna 18. sorozata indult útjára január 18-án Vértessomlón
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek