Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2019. April 13., Saturday

Húsvéti készülődés

Bővebben
2019. March 14., Thursday

Március 15-i megemlékezés

Bővebben
2019. February 23., Saturday

Hagyományőrző disznóvágás

Bővebben
2019. February 15., Friday

Óvodás farsang

Bővebben
2018. October 13., Saturday

Idősek Napja

Sok-sok évtizedes múltra tekint vissza Vértessomlón az Idősek Napi ünnepség
Bővebben
2018. September 29., Saturday

Jubileumi szüreti felvonulás

30 éve hét házaspár összejött, dallal, játékkal múlatták az időt
Bővebben
2018. September 14., Friday

Idősek klubja

Sokadik alkalommal találkoztak pénteken az Idősek Klubjának környei és vértessomlói tagjai
Bővebben
2018. September 7., Friday

Bányásznap

Bányásznap 2018
Bővebben
2018. August 25., Saturday

Tűzoltónap

Tűzoltónap 2018
Bővebben
2018. July 8., Sunday

Körmenet 2018

Körmenet 2018
Bővebben
2018. June 16., Saturday

Iskolai ballagás

Iskolai ballagás
Bővebben
2018. June 9., Saturday

Gyermeknap

Gyermeknap
Bővebben
2018. June 2., Saturday

Ballagás az óvodában

Bővebben

Találatok száma: 43db
April

21 Húsvét - Tojásgurítás

  • Időpont: Sunday 14:00
  • Helyszín: Tojásgurító Szabadtéri színpad, Templom

26 Vendégségben a múzeumban - Vértessomló Tatán

  • Időpont: Friday 16:30
  • Helyszín: Tatai Német Nemzetiségi Múzeum
May

11 Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

  • Időpont: Saturday 10:00
  • Helyszín: Közterület, Sportpálya, Templom, Művelődési Ház
June

1 Óvodai Ballagás

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

15 Iskolai Ballagás

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Általános Iskola

23 Úr napja

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom, Templomkert
July

7 Búcsú, felvonulás a zarándokokkal a Kegytemplomhoz

  • Időpont: Sunday 9:00
  • Helyszín: Közterület, Templom, Búcsútér

29 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
August

5 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek