Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2020. February 22., Saturday

Disznótor 2020

Bővebben
2020. February 14., Friday

Iskolai farsang

Iskolai farsang 2020
Bővebben
2020. January 25., Saturday

Vértes Kupa 2020

Bővebben
2019. October 26., Saturday

Idősek Napja

Bővebben
2019. October 23., Wednesday

Október 23.

Bővebben
2019. October 5., Saturday

Szüret

Szüret 2019
Bővebben
2019. September 13., Friday

Sváb lagzi

Bővebben
2019. July 7., Sunday

Búcsú 2019

Búcsú 2019
Bővebben
2019. June 15., Saturday

Ballagás az iskolában

Bővebben
2019. June 8., Saturday

Sportnap

Egész nap, több játéktéren is pattogott a labda Vértessomlón június 8-án
Bővebben
2019. June 1., Saturday

Óvodás ballagás

Bővebben
2019. May 12., Sunday

Falunap

Bővebben
2019. April 26., Friday

Somló a múzeumban

Bővebben
2019. April 13., Saturday

Húsvéti készülődés

Bővebben
2019. March 14., Thursday

Március 15-i megemlékezés

Bővebben

Találatok száma: 56db
April

4 Kézműves kuckó - Elhalasztva

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

12 Húsvét - Tojásgurítás - Elhalasztva

  • Időpont: Sunday 14:00
  • Helyszín: Tojásgurító, Templom

15 Véradás - Elhalasztva

  • Időpont: Wednesday 15:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
May

9 Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Közterület, Sportpálya, Templom, Művelődési Ház
June

5 Óvodai Ballagás

  • Időpont: Friday 9:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

13 Iskolai Ballagás

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Általános Iskola

14 Úr napja

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom, Templomkert

18 Iskolai évzáró

  • Időpont: Thursday 9:00
  • Helyszín: Általános Iskola
July

5 Búcsú, felvonulás a zarándokokkal a Kegytemplomhoz

  • Időpont: Sunday 9:00
  • Helyszín: Közterület, Templom, Búcsútér

27 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek