Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2019. October 5., Saturday

Szüret

Szüret 2019
Bővebben
2019. September 13., Friday

Sváb lagzi

Bővebben
2019. July 7., Sunday

Búcsú 2019

Búcsú 2019
Bővebben
2019. June 15., Saturday

Ballagás az iskolában

Bővebben
2019. June 8., Saturday

Sportnap

Egész nap, több játéktéren is pattogott a labda Vértessomlón június 8-án
Bővebben
2019. June 1., Saturday

Óvodás ballagás

Bővebben
2019. May 12., Sunday

Falunap

Bővebben
2019. April 26., Friday

Somló a múzeumban

Bővebben
2019. April 13., Saturday

Húsvéti készülődés

Bővebben
2019. March 14., Thursday

Március 15-i megemlékezés

Bővebben
2019. February 23., Saturday

Hagyományőrző disznóvágás

Bővebben
2019. February 15., Friday

Óvodás farsang

Bővebben
2018. October 13., Saturday

Idősek Napja

Sok-sok évtizedes múltra tekint vissza Vértessomlón az Idősek Napi ünnepség
Bővebben
2018. September 29., Saturday

Jubileumi szüreti felvonulás

30 éve hét házaspár összejött, dallal, játékkal múlatták az időt
Bővebben

Találatok száma: 51db
October

19 Idősek napja

  • Időpont: Saturday 16:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

22 Emlékműsor

  • Időpont: Tuesday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
November

8 Márton-nap

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

17 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom
December

1 Karácsonyi kézműves kuckó

  • Időpont: Sunday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

1 Adventi ünnep

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Közterület

6 Mikulás az iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

6 Mikulás az óvodában

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda

6 Adventi dalostalálkozó

  • Időpont: Friday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

7 Szent Borbála nap

  • Időpont: Saturday 17:00
  • Helyszín: Templom, Temető, Művelődési Ház

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek