Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2021. July 4., Sunday

Búcsú

Búcsú 2021
Bővebben
2021. June 12., Saturday

Ballagás

Ballagás 2021
Bővebben
2021. June 5., Saturday

Óvodás ballagás

Óvodás ballagás 2021
Bővebben
2021. April 29., Thursday

Pályázatok-projektek 2021.

Nyolc év alatt majdnem 650 millió forint értékben érkezett különböző pályázati forrásokból támogatás Vértessomlóra
Bővebben
2020. November 22., Sunday

Hálaadó mise

Bővebben
2020. November 1., Sunday

Keresztáldás a temetőben

Bővebben
2020. September 19., Saturday

Polgárőr jubileum

Vértessomlói Polgárőr Egyesület 25 évvel ezelőtti megalakulását ünnepelték
Bővebben
2020. September 10., Thursday

A bölcsőde alapkőletétele

Bővebben
2020. August 6., Thursday

Kerékpárút átadás

Kerékpárút átadás
Bővebben
2020. July 4., Saturday

Búcsú 2020

Bővebben
2020. June 19., Friday

Ballagás az óvodában

Bővebben
2020. June 13., Saturday

Ballagás 2020

Bővebben
2020. June 12., Friday

Magyar Falu projektzáró

Majdnem 29 millió forint értékű támogatás érkezett Vértessomlóra
Bővebben
2020. February 22., Saturday

Disznótor 2020

Bővebben
2020. February 14., Friday

Iskolai farsang

Iskolai farsang 2020
Bővebben

Találatok száma: 69db
Nincs esemény rögzítve!

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek