Vértessomló

Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. May 21., Sunday 17:00

Böjte Csaba Vértessomlón

Bővebben
2019. February 2., Saturday 17:00

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója
Bővebben
2019. February 8., Friday 18:00

Közmeghallgatás

Közmeghallgatás 2019
Bővebben
2019. March 8., Friday 15:00

Nőnap

Nyugdíjas Szakszervezet rendezésében
Bővebben
2019. March 14., Thursday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. April 13., Saturday 15:00

Kézműves kuckó

Tojásfestés, tojáskiállítás
Bővebben
2019. May 11., Saturday 09:00

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok 2019
Bővebben
2019. June 1., Saturday 09:00

Óvodai Ballagás

Óvodai Ballagás 2019
Bővebben
2019. October 22., Tuesday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. December 1., Sunday 16:00

Adventi ünnep

Adventi ünnep 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 15:00

Karácsony az Iskolában

Karácsony az Iskolában 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 16:00

Karácsony az Óvodában

Karácsony az Óvodában 2019
Bővebben

Találatok száma: 12db
July

27 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

30 Véradás

  • Időpont: Thursday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház
August

3 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

15 1Úton zarándoklat

  • Időpont: Saturday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom, Közterület

20 Ünnepi megemlékezés

  • Időpont: Thursday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

29 Tűzoltó nap

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Sportpálya
September

1 Évnyitó az Iskolában

  • Időpont: Tuesday 8:00
  • Helyszín: Általános Iskola

6 Bányásznap

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

15 Ruhagyűjtés

  • Időpont: Tuesday 8:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

26 Szüreti mulatság

  • Időpont: Saturday 14:00
  • Helyszín: Közterület, Tornaterem
További hírek
2020. June 23., Tuesday 07:47

Marad az e-recept

Az Országgyűlés döntése értelmében a veszélyhelyzet megszűnését követően is - időkorlát nélkül - megmarad az e-receptek egyszerűsített kiváltási módja
Bővebben
2020. June 18., Thursday 08:36

Vége, és mégsem

A Magyar Közlönyben éjfél előtt megjelent a veszélyhelyzet megszűntetéséről szóló rendelet
Bővebben
2020. June 15., Monday 06:26

Rendhagyó ballagás

A járványveszély miatt más-más módon próbálják ünnepélyessé tenni a végzős diákok búcsúztatását a településeken
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek