Vértessomló

Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. May 21., Sunday 17:00

Böjte Csaba Vértessomlón

Bővebben
2019. February 2., Saturday 17:00

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója
Bővebben
2019. February 8., Friday 18:00

Közmeghallgatás

Közmeghallgatás 2019
Bővebben
2019. March 8., Friday 15:00

Nőnap

Nyugdíjas Szakszervezet rendezésében
Bővebben
2019. March 14., Thursday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. April 13., Saturday 15:00

Kézműves kuckó

Tojásfestés, tojáskiállítás
Bővebben
2019. May 11., Saturday 09:00

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok 2019
Bővebben
2019. June 1., Saturday 09:00

Óvodai Ballagás

Óvodai Ballagás 2019
Bővebben
2019. October 22., Tuesday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. December 1., Sunday 16:00

Adventi ünnep

Adventi ünnep 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 15:00

Karácsony az Iskolában

Karácsony az Iskolában 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 16:00

Karácsony az Óvodában

Karácsony az Óvodában 2019
Bővebben

Találatok száma: 12db
December

7 Szent Borbála nap

  • Időpont: Saturday 17:00
  • Helyszín: Templom, Temető, Művelődési Ház

20 Karácsony az Iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

20 Karácsony az Óvodában

  • Időpont: Friday 16:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba
További hírek
2019. October 31., Thursday 06:01

Legyen körültekintő

A rendőrök országszerte segítik a biztonságos közlekedést a közutakon, illetve a temetők környékén
Bővebben
2019. October 28., Monday 19:40

Tűz helyett emlékezés

Október végén és november első napjaiban sokszor riasztják a tűzoltókat kegyeleti mécsesek vagy gyertyák okozta tüzekhez
Bővebben
2019. October 28., Monday 19:40

Jön az influenzaszezon

Az influenzaszezon a téli hónapokra esik, a hideg, nedves levegőn ugyanis a kórokozók jól érzik magukat
Bővebben
2019. October 27., Sunday 20:20

A szép korúakat köszöntötték

Generációk találkozójának is nevezhetnénk azt a több évtizedes múltra visszatekintő ünnepi eseményt, amely során a szépkorúakat köszöntik
Bővebben
2019. October 23., Wednesday 18:43

Vér és szerelem

Jövőre lesz 15 esztendeje, hogy valamennyi vértessomlói nemzeti ünnepen helyi fiatalok lépnek színre
Bővebben
2019. October 17., Thursday 06:06

Maradék nélkül

Az élelmiszer érték, pazarlásának megelőzése pedig nem csupán környezetvédelmi és gazdasági, de erkölcsi kérdés is
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek