Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2018. October 13., Saturday

Idősek Napja

Sok-sok évtizedes múltra tekint vissza Vértessomlón az Idősek Napi ünnepség
Bővebben
2018. September 29., Saturday

Jubileumi szüreti felvonulás

30 éve hét házaspár összejött, dallal, játékkal múlatták az időt
Bővebben
2018. September 14., Friday

Idősek klubja

Sokadik alkalommal találkoztak pénteken az Idősek Klubjának környei és vértessomlói tagjai
Bővebben
2018. September 7., Friday

Bányásznap

Bányásznap 2018
Bővebben
2018. August 25., Saturday

Tűzoltónap

Tűzoltónap 2018
Bővebben
2018. July 8., Sunday

Körmenet 2018

Körmenet 2018
Bővebben
2018. June 16., Saturday

Iskolai ballagás

Iskolai ballagás
Bővebben
2018. June 9., Saturday

Gyermeknap

Gyermeknap
Bővebben
2018. June 2., Saturday

Ballagás az óvodában

Bővebben
2018. May 26., Saturday

Nemzetiségi gála

Bővebben
2018. March 14., Wednesday

Március 15.

Bővebben
2018. February 24., Saturday

Óvodás farsang

Közel ötven apróság készült izgatottan már három hete az óvodában, hogy bemutathassák télűző műsorukat
Bővebben
2017. October 28., Saturday

30 éves a Dalkör

30 éves a Dalkör
Bővebben
2017. October 20., Friday

'56-os emlékműsor

Bővebben

Találatok száma: 53db
November

17 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom
December

1 Karácsonyi kézműves kuckó

  • Időpont: Sunday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

1 Adventi ünnep

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Közterület

6 Mikulás az iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

6 Mikulás az óvodában

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda

6 Adventi dalostalálkozó

  • Időpont: Friday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

7 Szent Borbála nap

  • Időpont: Saturday 17:00
  • Helyszín: Templom, Temető, Művelődési Ház

20 Karácsony az Iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

20 Karácsony az Óvodában

  • Időpont: Friday 16:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek