Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2018. August 25., Saturday

Tűzoltónap

Tűzoltónap 2018
Bővebben
2018. July 8., Sunday

Körmenet 2018

Körmenet 2018
Bővebben
2018. June 16., Saturday

Iskolai ballagás

Iskolai ballagás
Bővebben
2018. June 9., Saturday

Gyermeknap

Gyermeknap
Bővebben
2018. June 2., Saturday

Ballagás az óvodában

Bővebben
2018. May 26., Saturday

Nemzetiségi gála

Bővebben
2018. March 14., Wednesday

Március 15.

Bővebben
2018. February 24., Saturday

Óvodás farsang

Közel ötven apróság készült izgatottan már három hete az óvodában, hogy bemutathassák télűző műsorukat
Bővebben
2017. October 28., Saturday

30 éves a Dalkör

30 éves a Dalkör
Bővebben
2017. October 20., Friday

'56-os emlékműsor

Bővebben
2017. October 14., Saturday

Idősek Napja

Bővebben
2017. September 30., Saturday

Szüreti felvonulás

Bővebben
2017. September 15., Friday

Őszi találkozó

Bővebben
2017. September 1., Friday

Bányásznap 2017

Bővebben

Találatok száma: 49db
September

1 Bányásznap

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház
October

5 Szüreti mulatság

  • Időpont: Saturday 14:00
  • Helyszín: Közterület, Tornaterem

19 Idősek napja

  • Időpont: Saturday 16:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

22 Emlékműsor

  • Időpont: Tuesday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
November

8 Márton-nap

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

17 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom
December

1 Karácsonyi kézműves kuckó

  • Időpont: Sunday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

1 Adventi ünnep

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Közterület

6 Mikulás az iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

6 Mikulás az óvodában

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek