Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2017. October 14., Saturday

Idősek Napja

Bővebben
2017. September 30., Saturday

Szüreti felvonulás

Bővebben
2017. September 15., Friday

Őszi találkozó

Bővebben
2017. September 1., Friday

Bányásznap 2017

Bővebben
2017. July 2., Sunday

Körmenet 2017

Körmenet 2017
Bővebben
2017. June 10., Saturday

Iskolai ballagás 2017

Iskolai ballagás 2017
Bővebben
2017. June 3., Saturday

Sportnap a Falunapon

Sportnap a Falunapon 2017
Bővebben
2017. June 3., Saturday

Óvodai ballagás

Óvodai ballagás 2017
Bővebben
2017. May 20., Saturday

50 éves osztálytalálkozó

50 éves osztálytalálkozó
Bővebben
2017. April 21., Friday

Tűzoltóautó átadása

Tűzoltófecskendővel gyarapodtak a somlói lánglovagok
Bővebben
2017. February 25., Saturday

Ovis farang 2017

Farsang az óvodában 2017
Bővebben
2017. February 24., Friday

Farsang az iskolában 2017

Farsang az iskolában 2017
Bővebben
2017. February 17., Friday

Tűzoltó közgyűlés 2017

Tűzoltó közgyűlés 2017
Bővebben
2017. February 2., Thursday

Légi felvételek 2003

Légi felvételek Vértessomlóról
Bővebben
2016. October 1., Saturday

Szüreti Felvonulás 2016

Szüreti Felvonulás 2016
Bővebben

Találatok száma: 53db
November

17 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom
December

1 Karácsonyi kézműves kuckó

  • Időpont: Sunday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

1 Adventi ünnep

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Közterület

6 Mikulás az iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

6 Mikulás az óvodában

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda

6 Adventi dalostalálkozó

  • Időpont: Friday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

7 Szent Borbála nap

  • Időpont: Saturday 17:00
  • Helyszín: Templom, Temető, Művelődési Ház

20 Karácsony az Iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

20 Karácsony az Óvodában

  • Időpont: Friday 16:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek