Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2020. July 4., Saturday

Búcsú 2020

Bővebben
2020. June 19., Friday

Ballagás az óvodában

Bővebben
2020. June 13., Saturday

Ballagás 2020

Bővebben
2020. June 12., Friday

Magyar Falu projektzáró

Majdnem 29 millió forint értékű támogatás érkezett Vértessomlóra
Bővebben
2020. February 22., Saturday

Disznótor 2020

Bővebben
2020. February 14., Friday

Iskolai farsang

Iskolai farsang 2020
Bővebben
2020. January 25., Saturday

Vértes Kupa 2020

Bővebben
2019. October 26., Saturday

Idősek Napja

Bővebben
2019. October 23., Wednesday

Október 23.

Bővebben
2019. October 5., Saturday

Szüret

Szüret 2019
Bővebben
2019. September 13., Friday

Sváb lagzi

Bővebben
2019. July 7., Sunday

Búcsú 2019

Búcsú 2019
Bővebben
2019. June 15., Saturday

Ballagás az iskolában

Bővebben
2019. June 8., Saturday

Sportnap

Egész nap, több játéktéren is pattogott a labda Vértessomlón június 8-án
Bővebben
2019. June 1., Saturday

Óvodás ballagás

Bővebben

Találatok száma: 60db
July

27 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

30 Véradás

  • Időpont: Thursday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház
August

3 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

15 1Úton zarándoklat

  • Időpont: Saturday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom, Közterület

20 Ünnepi megemlékezés

  • Időpont: Thursday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

29 Tűzoltó nap

  • Időpont: Saturday 9:00
  • Helyszín: Sportpálya
September

1 Évnyitó az Iskolában

  • Időpont: Tuesday 8:00
  • Helyszín: Általános Iskola

6 Bányásznap

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

15 Ruhagyűjtés

  • Időpont: Tuesday 8:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

26 Szüreti mulatság

  • Időpont: Saturday 14:00
  • Helyszín: Közterület, Tornaterem

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek