Vértessomló

Hírek

Népszerű cikkek

Vonatoztak a polgármesterek

2018. október 20., szombat 10:11

Még két hétig látogatható a Bányászati Múzeum, de az már látható, hogy jó szezont zár a kiállítóhely, hiszen várhatóan megközelíti, vagy el is éri a hatezret a látogatók száma – tájékoztatott Mike István intézményvezető.

2014-ben a nyitvatartás 8 hónapja alatt három és félezren voltak, 2016-ban pedig már meghaladta az ötezret a kiállítóhelyet felkereső fizető vendégek száma, ahol külön bevételi forrást jelent a szabotázs terem, a kisvasút és a kilátóhely.

Régóta tervezték a környék településeinek polgármesterei – köztük Környe, Vértessomló és Szákszend első embere, hogy felkeresik a múzeumot, amire csütörtök délelőtt került sor Lazók Zoltán oroszlányi polgármester társaságában. A településvezetők a kétórás látogatás során kipróbálták az idén felújított kisvasutat is.

július

4 Sarlós Boldogasszony Búcsú

  • Időpont: szombat 0:00
  • Helyszín: Vértessomló, Sarlós Boldogasszony Kegytemplom

Fogászat

2026. június 15., hétfő 05:00

Június 22-étől 26-áig változik a rendelési idő.

Bővebben

Gázellátás

2026. június 11., csütörtök 08:00

Június 15-én 6 órától 17-én 6 óráig Vértessomló TELJES TERÜLETÉN SZÜNETEL.

Bővebben

Kötelező védekezés az amerikai szőlőkabóca ellen

2026. június 10., szerda 05:00

Védekezési felhívást tett közzé a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal, mint növény- és talajvédelmi hatáskörben eljáró szerv a szőlő aranyszínű sárgaság betegséget okozó fitoplazma zárlati károsítót terjesztő amerikai szőlőkabóca ellen.

Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek